Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Hrvatski kuglački savez

Post by Krunoslav »

Neron wrote: 30 Apr 2021, 12:31 Više od 50 posto utakmica u nižim ligama nije odigrano, pa me zanima na koji način bi netko iz 3 u 2 ligu ili iz 1b u 1 ligu a teoretski da je prvenstvo regularno i 7 na tablici može biti prvak svoje lige. Ovo je nakarada i baš me živo zanima što će mozgovi u savezu izmisliti. A da se kugla do kolovoza mislim da nema smisla. Jasno je što se treba napraviti ali veći interesi su u pitanju.
Hmm 50%... Mi smo od mogućih 18 odigrali 4 (četiri) :? :o :shock: tekme
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Neron wrote: 30 Apr 2021, 12:31 Više od 50 posto utakmica u nižim ligama nije odigrano, pa me zanima na koji način bi netko iz 3 u 2 ligu ili iz 1b u 1 ligu a teoretski da je prvenstvo regularno i 7 na tablici može biti prvak svoje lige. Ovo je nakarada i baš me živo zanima što će mozgovi u savezu izmisliti. A da se kugla do kolovoza mislim da nema smisla. Jasno je što se treba napraviti ali veći interesi su u pitanju.
U nižim ligama se ide na proglašenje rezultata takvi kakvi jesu (broj bodova/broj utakmica itd.). Nema igranja. Nema ispadanja kao ni napredovanja.
Iz 1.A ispadaju dva kluba, jedan u 1.B sjever i jedan u 1.B jug te će kroz kvalifikacije (mislim da se gleda isto poredak kao i za niže lige pa onda prva tri kluba) u 1.A ući jedan iz 1.B sjever i jedan iz 1.B jug.
Kvalifikacije se planiraju igrati krajem lipnja ili početkom srpnja (ovisi o KUP :roll: ).
Kod žena je slična stvar...
Nije ništa službeno objavljeno zato jer se čeka da završi Skupština (elektronska pa dizači ruku nemaju ništa za žderat :lol: ) koja mora potvrditi odluke. U ponedjeljak vjerovatno bude sve detaljno objavljeno.
Luko Del Ponte
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Krunoslav wrote: 30 Apr 2021, 13:48
Hmm 50%... Mi smo od mogućih 18 odigrali 4 (četiri) :? :o :shock: tekme
Koja je to liga odigrala samo 4 tekme :shock:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post by fizzo »

cezar wrote: 30 Apr 2021, 19:51 Koja je to liga odigrala samo 4 tekme :shock:
U 2. sjever imaju 2 ekipe po 4 tekme
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

fizzo wrote: 30 Apr 2021, 20:20
cezar wrote: 30 Apr 2021, 19:51 Koja je to liga odigrala samo 4 tekme :shock:
U 2. sjever imaju 2 ekipe po 4 tekme
Donji Miholjac (treća liga istok) sve 4 u gostima
Neron
Tipka sa dve ruke

Post by Neron »

lukodp wrote: 30 Apr 2021, 16:39
U nižim ligama se ide na proglašenje rezultata takvi kakvi jesu (broj bodova/broj utakmica itd.). Nema igranja. Nema ispadanja kao ni napredovanja.
Iz 1.A ispadaju dva kluba, jedan u 1.B sjever i jedan u 1.B jug te će kroz kvalifikacije (mislim da se gleda isto poredak kao i za niže lige pa onda prva tri kluba) u 1.A ući jedan iz 1.B sjever i jedan iz 1.B jug.
Kvalifikacije se planiraju igrati krajem lipnja ili početkom srpnja (ovisi o KUP :roll: ).
Nije ništa službeno objavljeno zato jer se čeka da završi Skupština (elektronska pa dizači ruku nemaju ništa za žderat :lol: ) koja mora potvrditi odluke. U ponedjeljak vjerovatno bude sve detaljno objavljeno.
Gledati trenutačni poredak u 1B ligama je maksimalno ne regularno, jer liga nije odigrana, ne do kraja nego nego do pola. A da ne pričam zašto onda po tome i klubovi nižih liga ne bi na taj način napredovali ali znamo zašto jer vam ti klubovi služe za punjenje kase a vi ih velikodušno počastite sa peharima i medaljama u vrijednosti 300 kn i ovce sretne. Da klubovi imaju novaca za žalbe i tužbe sve do jedna bi prošla jer ovakve gluposti od ideja nema nigdje, i još velikodušno savez smanji kotizacije za narednu sezonu sa idejom daj sirotinji da se veseli mi ćemo po svome.
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

Neron wrote: 01 May 2021, 16:55
lukodp wrote: 30 Apr 2021, 16:39
Gledati trenutačni poredak u 1B ligama je maksimalno ne regularno, jer liga nije odigrana, ne do kraja nego nego do pola. A da ne pričam zašto onda po tome i klubovi nižih liga ne bi na taj način napredovali ali znamo zašto jer vam ti klubovi služe za punjenje kase a vi ih velikodušno počastite sa peharima i medaljama u vrijednosti 300 kn i ovce sretne. Da klubovi imaju novaca za žalbe i tužbe sve do jedna bi prošla jer ovakve gluposti od ideja nema nigdje, i još velikodušno savez smanji kotizacije za narednu sezonu sa idejom daj sirotinji da se veseli mi ćemo po svome.
Pa dosta ti je da pogledaš samo tko sjedi u HKS-u....Ivančić, Globan, Mesić, Kartelo, Skorić, Delponte....pa da Mikac kaže da se i ovako završe lige, oni bi se ljepo sagnuli sa smiješkom ga pogledali i potvrdili šta on kaže. Zato nam i kuglanje je tu gdje je kad su to fosili i žmukljari koji imaju koristi od kuglanja, a u protivnom nitko ne bi nikad čuo za njih. Da ne spominjem da nemaju nikakve veze sa pravim kuglanjem ili su skroz na marginama...a ovak se zna da oni postoje i rade štetu kuglanju koju će biti teško nadoknaditi.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

Kako rješavaju sezonu 2020./2021. HKS treba nominirati za Nobelovu nagradu. Ako ne to onda ih nominirati za posjetu Sportske državne inspekcije.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

Lukodp gospoda iz HKS-a na svojim stranicama ništa ne objavljuje sa skupštine. Da li je ista održana. Ako je barem nam ti reci kakva je situacija sa ulaskom u 1. ligu.
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Sve piše...
Kako sam i rekao da bude. I ne, nisam nikoga kontaktirao i pitao niti sam imao tu informaciju ali način rada saveza zadnjih nekoliko godina je takav da za neke stvari ipak možeš računati da će biti obavljene kako treba.
Naravno da nekima takva rješenja nisu po volji ali nema tih odluka koje bi svima odgovarale.
Luko Del Ponte
Post Reply