Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Teke
Tek protipkao

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post by Teke »

Tarmak wrote: 11 May 2021, 20:58
Teke wrote: 11 May 2021, 20:50
Tarmak wrote: 11 May 2021, 20:30

Onda nek Srbe ostave Zavarko kuci, nije igrao dugo...daj molim te ne lupetaj
Ja ništa ne lupetam. Samo kažem, da moraju bit isti kriteriji kod muških i kod žena.

I još to - pričao sam s onim Kekecom iz Cerknice. Navodno su bili u Zloveniji zabranjeni svi treninzi skoro 4 mjeseca. I sad nju vodit na svjetsko ili? Molim te. Sedlar po tom pitanju možda bi čak mogla proći, jer je na svom ZIVT-u vjerojatno pod krinkom trenirala, ali Maričić u toj situaciji sigurno ne. Ima njih više koje su u boljoj poziciji. Ne kažem u budučnosti ali ovaj put ne.

Pozzzz
poanta je da je svjetsko za skoro 4mj tako da ima i previse vremena za pripremit se, pogotovo Ines koja je #1 na ranking....
Trening je jedno, a utakmica drugo. Od njezine posljednje utakmice će za vrijeme svjetskog proći 10 mjeseci. Pametnom dosta.

Pozzzz
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

Stručnjaci da čujemo prijedlog za U-23 reprezentaciju od 6 igrača. Koliko sam upućen ove godine se igra i SP za ovu kategoriju.
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post by fizzo »

pravda i nepravda wrote: 12 May 2021, 08:51 Stručnjaci da čujemo prijedlog za U-23 reprezentaciju od 6 igrača. Koliko sam upućen ove godine se igra i SP za ovu kategoriju.
Požega, Grivičić, Hečimović, Bakran, Kovačević, Boc, Tutnjević, Kerhin, Buzov
Teke
Tek protipkao

Post by Teke »

Navodno (tako su mi bar javili moji pouzdani izvori) su se stvarno okupili kandidati i kandidatinje za svjetsko prvenstvo u kolovozu odnosno rujnu. Znači kuglački kamp Otočac je ponovo domačin šlagu hrvatskog kuglanja. Dobro, barem bi tako trebalo bit. Ali po mom skromnom mišljenju to trenutno nije šlag, nego je početak treniranja ovogodišnjih amatera (uz dužno poštovanje prema onima koji su ovu sezonu unatoč koroni mogli pošteno odraditi), kojima je HKS omogučio, da počnu s pripremama za svoje klubove, gdje zarađuju puno više novaca od ovih koji su se cijelu sezonu znojili i stavljali svoje zdravlje i zdravlje svoje obitelji u opasnost. A na žalost riječ je o auslenderskim klubovima, koji su velika konkurenca hrvatskim klubovima u Europi. Zna se, da nakon više od pola godine bez utakmice, a pogotovo treninga,na ovo svjetsko prvenstvo ne mogu putovati ko turisti Vlakevski, Kujundžić, Maričić, Sedlar. Ima dosta drugih, koji bi mogli uskočit ko jako dobre zamjene, koje su u takmičarskom ritmu. Al oćito HKS vodi drugačije račune.

Pozzzz
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

Teke wrote: 15 May 2021, 22:15 Navodno (tako su mi bar javili moji pouzdani izvori) su se stvarno okupili kandidati i kandidatinje za svjetsko prvenstvo u kolovozu odnosno rujnu. Znači kuglački kamp Otočac je ponovo domačin šlagu hrvatskog kuglanja. Dobro, barem bi tako trebalo bit. Ali po mom skromnom mišljenju to trenutno nije šlag, nego je početak treniranja ovogodišnjih amatera (uz dužno poštovanje prema onima koji su ovu sezonu unatoč koroni mogli pošteno odraditi), kojima je HKS omogučio, da počnu s pripremama za svoje klubove, gdje zarađuju puno više novaca od ovih koji su se cijelu sezonu znojili i stavljali svoje zdravlje i zdravlje svoje obitelji u opasnost. A na žalost riječ je o auslenderskim klubovima, koji su velika konkurenca hrvatskim klubovima u Europi. Zna se, da nakon više od pola godine bez utakmice, a pogotovo treninga,na ovo svjetsko prvenstvo ne mogu putovati ko turisti Vlakevski, Kujundžić, Maričić, Sedlar. Ima dosta drugih, koji bi mogli uskočit ko jako dobre zamjene, koje su u takmičarskom ritmu. Al oćito HKS vodi drugačije račune.

Pozzzz
Navodno se Kujundžić nije pojavio. Kao ni Manev. Dajmo svim strancima državljanstvo pa neka se i dalje spradaju sa nama i neka nas povlače za nos. Boli Mikca za to ona stvar dok god to Pavlic bira i smiju se nama, poštenom kuglačkom puku, u lice i troše naše novce na svoje guzice i hirove. Nek nama sjede doma Totići, Liovići, Košutići, Mušanići....dajmo svima papire da dobiju EU papire i neka se sprdaju sa nama i savezom. Bravo Mikac, Pavlic i ekipa. Svaka vam čast na ovome.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Samo vi i dalje u Županiskom savezima birajte delegate u Skupštinu HKS-a Globane, Skoriće, Bunićke, Mesiće, Majnariće i da dalje ne nabrajam i bit će nam ovako dok smo živi.
Teke
Tek protipkao

Post by Teke »

Glas razuma wrote: 15 May 2021, 23:56
Teke wrote: 15 May 2021, 22:15 Navodno (tako su mi bar javili moji pouzdani izvori) su se stvarno okupili kandidati i kandidatinje za svjetsko prvenstvo u kolovozu odnosno rujnu. Znači kuglački kamp Otočac je ponovo domačin šlagu hrvatskog kuglanja. Dobro, barem bi tako trebalo bit. Ali po mom skromnom mišljenju to trenutno nije šlag, nego je početak treniranja ovogodišnjih amatera (uz dužno poštovanje prema onima koji su ovu sezonu unatoč koroni mogli pošteno odraditi), kojima je HKS omogučio, da počnu s pripremama za svoje klubove, gdje zarađuju puno više novaca od ovih koji su se cijelu sezonu znojili i stavljali svoje zdravlje i zdravlje svoje obitelji u opasnost. A na žalost riječ je o auslenderskim klubovima, koji su velika konkurenca hrvatskim klubovima u Europi. Zna se, da nakon više od pola godine bez utakmice, a pogotovo treninga,na ovo svjetsko prvenstvo ne mogu putovati ko turisti Vlakevski, Kujundžić, Maričić, Sedlar. Ima dosta drugih, koji bi mogli uskočit ko jako dobre zamjene, koje su u takmičarskom ritmu. Al oćito HKS vodi drugačije račune.

Pozzzz
Navodno se Kujundžić nije pojavio. Kao ni Manev. Dajmo svim strancima državljanstvo pa neka se i dalje spradaju sa nama i neka nas povlače za nos. Boli Mikca za to ona stvar dok god to Pavlic bira i smiju se nama, poštenom kuglačkom puku, u lice i troše naše novce na svoje guzice i hirove. Nek nama sjede doma Totići, Liovići, Košutići, Mušanići....dajmo svima papire da dobiju EU papire i neka se sprdaju sa nama i savezom. Bravo Mikac, Pavlic i ekipa. Svaka vam čast na ovome.
Upravo tako!
Da ne bude zabune - ja jako poštujem igrače Kujundžića, Vlakevskog, Sedlar, Maričić... Ali isto tako mislim, da ovo svjetsko prvenstvo ne budu spremni i zato ne bi tamo ni trebali bit i isto tako sad u kampu Otočac.

Pozzzz
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

Teke wrote: 16 May 2021, 09:21
Glas razuma wrote: 15 May 2021, 23:56

Pozzzz
Upravo tako!
Da ne bude zabune - ja jako poštujem igrače Kujundžića, Vlakevskog, Sedlar, Maričić... Ali isto tako mislim, da ovo svjetsko prvenstvo ne budu spremni i zato ne bi tamo ni trebali bit i isto tako sad u kampu Otočac.

Pozzzz
Teško mi je priznati, ali Julio je dobro napisao kad je mali Masni postao prvak da bi prvak trebao direktno na svjetsko, a njega nisu zvali, što sam i čuo jutros na kavi, radi jezičine jer je izvrijeđao nekad Petrovića, a Pavlicu je rekao u brk da ne može on, koji je gazio našu zastavu, drmat reprezentacijom. Isto tako, par puta je Šarcu rekao da nema pojma o kuglanju i da je samo marioneta Mikca i Pavlica. Mali Masni, ako si to rekao, svaka ti čast i kad dodješ opet u Otočac, javit ću ti se da popijemo pivo na kuglani. Meni ne nepojmljivo da se domaći dečki ne zovu, dajemo EU papire šakom i kapom i eto šta se dogadja. U ovom sportu sam preko 30 godina, ali ovako se nikad nije radilo. Svjesno se uništava šta se stvaralo godinama, pogotovo muško kuglanje. Mikca boli kifla jer sve ide ženama, imaju stipendije i kuglaju kod njega pa mu, naravno, odgovara ovako stanje u muškom kuglanju. Jedino mi je žao što je Marinović popustio. On je kao naš najbolji igrač trebao potegnuti da se riješi to s...e sa nacionalnim timom. Zato apeliram na Mušanića, Totića, Masnog, Hrvoja....ujedinite se i odje.... ove spodobe dok nas nisu uništili do kraja.
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post by fizzo »

Ines Maričić bi trebala biti u reprezentaciji pa makar i da 2 godine nema službenu utakmicu. Rušila je svjetske rekorde na najvećim utakmicama i u najtežim duelima. Valjda bi to trebalo vrijediti više nego utakmica u ligi protiv najlošije igračice protivničke ekipe, budući da rijetko ko ide na bod protiv nje...
Poziv su definitivno zaslužili Matea Juričić i Košutić.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Idemo znalci. Kako je prošlo prvo ovogodišnje okupljanje seniorske reprezentacije. Tko je došao a tko nije. Tko je izdržao trening sva tri dana. Tko je došao na vrijeme a tko kasnije. Tko je po rezultatima spreman a tko nije. Da čujemo.
Post Reply