SP 2021

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Teke
Tek protipkao

SP 2021

Post by Teke »

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: SP 2021

Post by el'bolanjo »

Izgleda kao format natjecanja klubskih kupova. Ako je poanta distanca među reprezentacijama, onda bi se to efikasnije napravilo sistemom utakmica između reprezentacija, kao što je bilo do sada. Vjerujem u dobar plasman, ako ne bude otkazivanja i problema s ozljedama.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

el'bolanjo wrote: 02 Mar 2021, 17:31 Izgleda kao format natjecanja klubskih kupova. Ako je poanta distanca među reprezentacijama, onda bi se to efikasnije napravilo sistemom utakmica između reprezentacija, kao što je bilo do sada. Vjerujem u dobar plasman, ako ne bude otkazivanja i problema s ozljedama.
Baš me zanima tko će bit izabran u momčad koja bi trebala ići na svjetsko. Moji kandidati su:
Košutić
Marinović
Totić
Manev
Bolanča
Mance
Tvarog
Vlakevski
I dva mlada
Grivičić
Požega
Pošto Kovač neće, Kasumović i Mušanić stari ( navodno ), Muše nijedno svjetsko nije odigro kak treba.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

Još je daleko do toga, a i ti si otpisao Matka a i Radoš je tu ;)
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Glas razuma wrote: 03 Mar 2021, 11:58
el'bolanjo wrote: 02 Mar 2021, 17:31 Izgleda kao format natjecanja klubskih kupova. Ako je poanta distanca među reprezentacijama, onda bi se to efikasnije napravilo sistemom utakmica između reprezentacija, kao što je bilo do sada. Vjerujem u dobar plasman, ako ne bude otkazivanja i problema s ozljedama.
Baš me zanima tko će bit izabran u momčad koja bi trebala ići na svjetsko. Moji kandidati su:
Košutić
Marinović
Totić
Manev
Bolanča
Mance
Tvarog
Vlakevski
I dva mlada
Grivičić
Požega
Pošto Kovač neće, Kasumović i Mušanić stari ( navodno ), Muše nijedno svjetsko nije odigro kak treba.
Ako ćemo paziti na godine, Tvarog ispada, a ulazi Kujundžić. Ako nećemo, ispada Grivičić a ulazi opet Kujundžić... Mislim da je to malo prejak igrač da ga se ne bi pozvalo jer je trenutno bez kluba, dajte mu mjesec dana priprema i eto njega na 660 :D
Ne znam koliko će juniora ići na svjetsko jer je Nikola govorio da će biti drugačiji format, možda će ekipno U23 biti samo 4 igrača? Koja 4?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

Da Kujundžića sam zaboravio :oops:
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

Krunoslav wrote: 03 Mar 2021, 13:48 Još je daleko do toga, a i ti si otpisao Matka a i Radoš je tu ;)
Koliko znam da Matko više neće igrati, a i pitanje je u kakvom je stanju jer se u Austriji ne igra uopće. Radiš je loš, ništa ne igra ni u 1.b ligi...ne bi bilo fer prema ostalima da ga zovu. A Kujundžića ne želim komentirati. Dečko je istjeran iz četvrtog kluba, mislim da nije u klubovima problem, i da je najbolji na svijetu, ne bi ga zvao.
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

A Kujundžića ne želim komentirati. Dečko je istjeran iz četvrtog kluba, mislim da nije u klubovima problem, i da je najbolji na svijetu, ne bi ga zvao.
[/quote]

Ne znam kakve veze njegovo klupsko stanje i karakter (u kojem ne vidim problem, dečko kugla za novce, a pretpostavljam da je u tome problem) ima veze sa pozivom u reprezentaciju... zar ne bi u reprezentaciju trebali biti pozvani najbolji pojedinci hrvatskog kuglanja?
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

kobajozg246 wrote: 03 Mar 2021, 18:54 A Kujundžića ne želim komentirati. Dečko je istjeran iz četvrtog kluba, mislim da nije u klubovima problem, i da je najbolji na svijetu, ne bi ga zvao.
Ne znam kakve veze njegovo klupsko stanje i karakter (u kojem ne vidim problem, dečko kugla za novce, a pretpostavljam da je u tome problem) ima veze sa pozivom u reprezentaciju... zar ne bi u reprezentaciju trebali biti pozvani najbolji pojedinci hrvatskog kuglanja?
[/quote]

Mnogi kuglaju za lovu, pa ne mijenjaju svako godišnje doba klub. Reprezentaciju trebaju predstavljati najbolji i oni koji zaslužuju svojim ponašanjem. Reprezentacija treba bit svetinja, a ne prčija pojedinaca. Koliko sam čuo, Alen nije baš top primjer, ni na stazi, a ni van staze. Mislim na ponašanje.
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Alen je malo previše dobronamjeran, mlad i samim time, naivan, ali je isto tako i veliki sportaš, radnik i primjer mladeži kako se radom i trudom može sve postići. To je prejak igrač da ga se ne bi zvalo u reprezentaciju zato jer je možda imao koju nepotrebno žustru reakciju na stazi u žaru borbe.
Post Reply