SP 2021

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Re: SP 2021

Post by Glas razuma »

kobajozg246 wrote: 04 Mar 2021, 21:22 Alen je malo previše dobronamjeran, mlad i samim time, naivan, ali je isto tako i veliki sportaš, radnik i primjer mladeži kako se radom i trudom može sve postići. To je prejak igrač da ga se ne bi zvalo u reprezentaciju zato jer je možda imao koju nepotrebno žustru reakciju na stazi u žaru borbe.
Hahahhahhhhaaaaaahhhhhhhhhh
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Vjerujem da ćemo, ukoliko budemo u najjačem sastavu (Bolanča, Manev, Marinović, Kujundžić, Vlakevski i Mance (nema redosljeda)) na nadolazećem SP biti prvaci svijeta. Dapače, uvjeren sam. Pozvat ću se na ovaj komentar za nešto više od 2 mjeseca da se prisjetimo prognoze.
patak
Zna gdje su sva slova

Post by patak »

ako ne dodu Srbija,Madjarska i Njemacka onda bi mogli..
Teke
Tek protipkao

Post by Teke »

Ne mogu vjerovat. Kad je potrebno kritizirati - onda svi na okupu i udri svako po svakome. A kada je potrebno pohvalit i čestitat - nigdje nikoga!

Namjerno sam čekao. Svima koji su sudjelovali na takmičenjima u Sloveniji, a posebno nosiocima medalja, ISKRENE ČESTITKE. A onima, koji dolaze u idućim danima - PUNO SREČE!

Pozzzz
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

Rekao sam davno da mali Požega nema glavu za bitne stvari, a mali Tutnjević bude bio doživotni reprezentativac. Još malog Buzova ne krivim, ali gore dvojica navedenih kriminalno loši. I čestitke curama, a i Sušcu i velikom kuglačkom magu Šarcu čestitke na izboru kandidata. Nek mu doma sjedi mali Kerhin i nek uživa u predstavama igrača za koje je on izmislio kuglanje.
Post Reply