Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Kegelmaniac
Raspisani lik

Re: Prva HKL - Muški

Post by Kegelmaniac »

kuglackias wrote: 12 Oct 2020, 10:11 Jedan krasan proizvod roditelja, svaka im čast na Glasu razuma.
Lako je biti dobar zadnji na neispravnoj kuglani i kao takav uz pristrane suce uz dodatne čunjeve biti čak i prvak. Ako je tebi to ok, onda si uzmi pod ruku Mesića i ekipu Mikčevih ulizica i lagano u Bjelovar na rakijicu. Tamo uz podršku HKS i sudačke komisije koja im već godinama gleda kroz prste provode samovolju iz neispravnu kuglanu, domaćinsko suđenje i bezobraznu i nesportsku publiku.
Lijep primjer djeci i svima onima koji na pošten i težak način dolaze do rezultata.
Gledam, čitam, trljam oči i pitam se da li je to istina?! U redu, slažem se za Bjelovar, uvijek sam bio kritičan prema toj kuglani i ljudima koji ga vode. Ništa se nije promijenilo niti neće - muljatori bili i ostali. Ja sam se pomirio ali kada čujem da Medveščak napiše "Lijep primjer djeci i svima onima koji na pošten i težak način dolaze do rezultata" onda ostanem bez daha od smijeha pa čak malo i zaplačem kada se sjetim poštenja vašeg šefa i na kraju i groblja od kuglane koju namjerno pripremate da bude loša kako bi šef mogao nažicati Bandića da mu sa novom kuglanom podigne spomenik za rezultate koje je imao u bivšoj Jugoslaviji prije pola stoljeća dok je još Tito bio mlad a Pavlic kao mlad omladinac svršavao na njegove slike. Po meni ste 100x gori od ovih iz Bjelovara, svađate se sa sucima, trener vam nema pojma o novim pravilima kao niti šef, djecu ste otjerali, nemate školu kuglanja, kuglana je groblje na granici ispravnosti. Sjećam se nekada kuglane na Šalati koja je bila groblje za one prilike prije 30, 40 godina. To je sada Medveščak, kuglana šefa zagrebačkog sporta. Zar to nije sramota? Ja sam uvjeren da on to radi namjerno kako bi uvjerio Bandića da mu izgradi novu kuglanu.
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

Ako je netko zaslužio i zadužio naš sport onda je to NIkola Dragaš. Ime i prezime u kuglanju više od 50 godina. Sa svim svojim manama i vrlinama. Svi smo mi ljudi koji griješimo, povlačimo neke loše poteze ali Nikola je jedan od onih koji je povukao više dobrih nego loših poteza za razliku od ekipe u Grmoščici. Što bi bilo loše u tome da Zagreb sagradi dom kuglanja? Zagreb zaslužuje jednu takvu kuglanu, uz razvoj novih i mladih trenera imali bi šansu stvarati nove mlade igrače.

Glasu razuma, ne ljutim se zbog poraza nego zbog kuglane koja je podešena tako da se čunjevi vračaju nemilice. Ima kuglana na kojima je to izraženije kao u Bjelovaru gdje domaći igrači to nemilice koriste ali ponavljam, to nije problem Bjelovara nego tehničke komisije koja takvoj kuglani daje licencu i dopušta da se igra. Na taj način HKS legalizira čistu prevaru. Uz takvu kuglanu imate i suce koji pristrano sude. Teško je na takvom gostovanju uloviti bodove ili otići kući bez dodatnih komentara.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

Glasu razuma, ne ljutim se zbog poraza nego zbog kuglane koja je podešena tako da se čunjevi vračaju nemilice. Ima kuglana na kojima je to izraženije kao u Bjelovaru gdje domaći igrači to nemilice koriste ali ponavljam, to nije problem Bjelovara nego tehničke komisije koja takvoj kuglani daje licencu i dopušta da se igra. Na taj način HKS legalizira čistu prevaru. Uz takvu kuglanu imate i suce koji pristrano sude. Teško je na takvom gostovanju uloviti bodove ili otići kući bez dodatnih komentara.
[/quote]

Legendo Medveščaka, treneru, penzioneru, poslušniče Dragaša i da te dalje ne častima. Ja sam 35g aktivan u kuglanju, vjerojatno puno manje nego ti i ne pamtim svaki podatak od II svjetskog rata pa do subote i vaše utakmice sa Bjelovarom u kojoj ste izgubili nemoguće, tj mali Masni vas je razmintirao na atome. Kao što rekoh, gledao sam cijelu utakmicu iz topline svoga doma i dao sam si truda pa sam išao pogledati to tvoje famozno vraćanje čunjeva u Bjelovaru i "pomoći domaćinima". Kujundžić, Tonković imaju povrata više nego ijedan igrač Bjelovara i kad njima pada onda je to ok jer oni kao ne igraju jako i pogadjaju?! Tonković ima seljak car od povrata i još nekoliko osmica i devetki u čišćenju, za Kujundžić a neću ni spominjati nekoliko devetki i pozicija u čišćenju koje su mu pale od povrata. Pa čak je i Milan imao u čišćenju na dvije staze od čistog durha sedmicu i to je ok onda? Kad tebi padne, to je ok i zasluženo, a protivniku kad padne to je sreća i prednost?! Šantek tako igra godinama i ima povrata, ali njega nikad nisam smatrao pretjeranom igračkom klasom, ali ok, igra tako i u Bjelovaru gdje je domaćin je svima nezgodan. Mali Masni koji, iskreno, igra najjače od svih nabrojanih, ima najmanje povrata od sve četvorice nabrojanih. Staze 3-4 je odigrao sa 1 greškom na stazi 4 u čišćenju kad nije u prvom hitcu povezao lijevi ajnšibik, a sve ostalo je bilo čisto pogadjanje loha i pozicija. Da je imao koju povrat devetku u čišćenju bio bi oko 680 i više. Tako da ne laprdaj bezveze i prihvati poraz. Činjenica je da su vas stisli, pogotovo mali Masni i da su se Mrkonjić, a posebno Matić, usrali! Jedna ozbiljna ekipa kao Medveščak, koja je najavljivala napad na 1 mjesto i da ne nabrajam dalje, ne smije izgubiti ovakvu utakmicu. Ali i prije početka sam tvrdio da nemate ekipu i da ćete u borbu za 2 mjesto sa Bjelovarom ( pod uvjetom da igraju Kasum i mali Masni ), ali tu ćete izgubiti jer Džaja nema pojma kao trener, a i pitanje će bit kako će vam Bog i Isus reagirati kad se još negdje poskliznete, neplanirano....imate 3 igrača i 3 rupe, a rupe su vam jakooooo upitne kad je tekma u egalu i kad ih se stisne.
Zipel Velebit
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

Glas razuma wrote: 15 Oct 2020, 10:44 Glasu razuma, ne ljutim se zbog poraza nego zbog kuglane koja je podešena tako da se čunjevi vračaju nemilice. Ima kuglana na kojima je to izraženije kao u Bjelovaru gdje domaći igrači to nemilice koriste ali ponavljam, to nije problem Bjelovara nego tehničke komisije koja takvoj kuglani daje licencu i dopušta da se igra. Na taj način HKS legalizira čistu prevaru. Uz takvu kuglanu imate i suce koji pristrano sude. Teško je na takvom gostovanju uloviti bodove ili otići kući bez dodatnih komentara.
Legendo Medveščaka, treneru, penzioneru, poslušniče Dragaša i da te dalje ne častima. Ja sam 35g aktivan u kuglanju, vjerojatno puno manje nego ti i ne pamtim svaki podatak od II svjetskog rata pa do subote i vaše utakmice sa Bjelovarom u kojoj ste izgubili nemoguće, tj mali Masni vas je razmintirao na atome. Kao što rekoh, gledao sam cijelu utakmicu iz topline svoga doma i dao sam si truda pa sam išao pogledati to tvoje famozno vraćanje čunjeva u Bjelovaru i "pomoći domaćinima". Kujundžić, Tonković imaju povrata više nego ijedan igrač Bjelovara i kad njima pada onda je to ok jer oni kao ne igraju jako i pogadjaju?! Tonković ima seljak car od povrata i još nekoliko osmica i devetki u čišćenju, za Kujundžić a neću ni spominjati nekoliko devetki i pozicija u čišćenju koje su mu pale od povrata. Pa čak je i Milan imao u čišćenju na dvije staze od čistog durha sedmicu i to je ok onda? Kad tebi padne, to je ok i zasluženo, a protivniku kad padne to je sreća i prednost?! Šantek tako igra godinama i ima povrata, ali njega nikad nisam smatrao pretjeranom igračkom klasom, ali ok, igra tako i u Bjelovaru gdje je domaćin je svima nezgodan. Mali Masni koji, iskreno, igra najjače od svih nabrojanih, ima najmanje povrata od sve četvorice nabrojanih. Staze 3-4 je odigrao sa 1 greškom na stazi 4 u čišćenju kad nije u prvom hitcu povezao lijevi ajnšibik, a sve ostalo je bilo čisto pogadjanje loha i pozicija. Da je imao koju povrat devetku u čišćenju bio bi oko 680 i više. Tako da ne laprdaj bezveze i prihvati poraz. Činjenica je da su vas stisli, pogotovo mali Masni i da su se Mrkonjić, a posebno Matić, usrali! Jedna ozbiljna ekipa kao Medveščak, koja je najavljivala napad na 1 mjesto i da ne nabrajam dalje, ne smije izgubiti ovakvu utakmicu. Ali i prije početka sam tvrdio da nemate ekipu i da ćete u borbu za 2 mjesto sa Bjelovarom ( pod uvjetom da igraju Kasum i mali Masni ), ali tu ćete izgubiti jer Džaja nema pojma kao trener, a i pitanje će bit kako će vam Bog i Isus reagirati kad se još negdje poskliznete, neplanirano....imate 3 igrača i 3 rupe, a rupe su vam jakooooo upitne kad je tekma u egalu i kad ih se stisne.
Zipel Velebit
[/quote]
Sada sam se uvjerio da covid19 ima neurološke nuspojave, sretno u terapiji.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

kuglackias wrote: 15 Oct 2020, 13:51
Glas razuma wrote: 15 Oct 2020, 10:44 Glasu razuma, ne ljutim se zbog poraza nego zbog kuglane koja je podešena tako da se čunjevi vračaju nemilice. Ima kuglana na kojima je to izraženije kao u Bjelovaru gdje domaći igrači to nemilice koriste ali ponavljam, to nije problem Bjelovara nego tehničke komisije koja takvoj kuglani daje licencu i dopušta da se igra. Na taj način HKS legalizira čistu prevaru. Uz takvu kuglanu imate i suce koji pristrano sude. Teško je na takvom gostovanju uloviti bodove ili otići kući bez dodatnih komentara.
Zipel Velebit
Sada sam se uvjerio da covid19 ima neurološke nuspojave, sretno u terapiji.
[/quote]

Istina boli!
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

Istina boli?! ne razumijem zašto se ne bi mogao nadati prvom mjestu prije početka sezone? Zašto ne bi smio navijati za svoju ekipu? Zbog čega ne bi mogao ući u svaku utakmicu sa željom za pobjedom? Zašto ne bi smio reći da je staza u BJ neispravna?
Isto tako mogu reći da te razumijem jer ste vi u Velebitu već godinama kanta za napucavanje, bezidejna ekipa koju Zadrani drže u prvoj ligi, viriš godinama Mikcu iz guzice, tko zna kako i na koji način se vrtila priča oko Pavlica, Mikca i Mesića (tebe) oko nabavke staza... ima još puno tvoje istine koja bi se mogla ovdje iznositi ali ne želim dalje poštujući post Covid rehabilitaciju, ponavljam - sretno u terapiji.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

kuglackias wrote: 16 Oct 2020, 09:21 Istina boli?! ne razumijem zašto se ne bi mogao nadati prvom mjestu prije početka sezone? Zašto ne bi smio navijati za svoju ekipu? Zbog čega ne bi mogao ući u svaku utakmicu sa željom za pobjedom? Zašto ne bi smio reći da je staza u BJ neispravna?
Isto tako mogu reći da te razumijem jer ste vi u Velebitu već godinama kanta za napucavanje, bezidejna ekipa koju Zadrani drže u prvoj ligi, viriš godinama Mikcu iz guzice, tko zna kako i na koji način se vrtila priča oko Pavlica, Mikca i Mesića (tebe) oko nabavke staza... ima još puno tvoje istine koja bi se mogla ovdje iznositi ali ne želim dalje poštujući post Covid rehabilitaciju, ponavljam - sretno u terapiji.
E moj Jakove Jakove! To što navijam za Velebit ne znači da virim Mikcu iz dupeta kao ti Dragašu. Inače, ne podnosim ni njega, ni Mesića ni Pavlica koji je igrao kod vas i bio vam je dobar. Jedini koji je vrijedan spomena i koji drži klub je Hrvoje, a dotične si možeš uzet u Zagreb i lizat njih kao i Dragaša.
Sretno i tebi u daljnjem virenju Dragašu iz dupeta i molim te da koristiš masku kad mu ližeš anus jer je ludilo prenosivo preko dupeta!
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Prava konstruktivna rasprava ... :lol:
Znam i ja pisati gluposti na forumu ali kod nekih stvari ipak treba povući ručnu. :oops:
Luko Del Ponte
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

lukodp wrote: 16 Oct 2020, 11:05 Prava konstruktivna rasprava ... :lol:
Znam i ja pisati gluposti na forumu ali kod nekih stvari ipak treba povući ručnu. :oops:
Ti nemaš pojma ko sam ja, ja otprilike znam ko si ti pa ću te izvrijeđati na pasja kola, jer ionako niko nema pojma ko sam ja.

To je logika razgovora ove dvojice gore, na nivou srednjoškolaca koji imaju krizu identiteta.
Macna
Zna gdje su sva slova

Post by Macna »

suma sumarum --> sve je zakuhao Borna sa "izbačenom" kuglom prema gledalištu.. e moj Borna :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply