Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post by pravda i nepravda »

Patak nije ti nikakvo pljuvanje po drugim ekipama. Pročitaj Naputak za održavanje kuglačkih natjecanja (poglavito točku 6) objavljen na stranicama HKS-a pa onda prodavaj pamet.
patak
Zna gdje su sva slova

Post by patak »

nemam pametnijeg posla :lol: :lol:

pilaš svako kolo s tim maskama i sucima kako ih nose,evo sad i slikanje nakon tekme..
daj se opusti i gledaj kuglanje ako te zanima i vec se bavis tim sportom..
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

pravda i nepravda wrote: 21 Apr 2021, 14:23 Patak nije ti nikakvo pljuvanje po drugim ekipama. Pročitaj Naputak za održavanje kuglačkih natjecanja (poglavito točku 6) objavljen na stranicama HKS-a pa onda prodavaj pamet.
Ak ćemo bit picajzle, slikanje više nije bilo dio natjecanja. Utakmice su tada već bile zavržene i zaključene. Još ako pogledaš ljubavne izljeve i hvatanja igrača u ekipnim sportovima, slikanje je potpuno benigna stvar. Kao i mnogo toga na kuglanama, ipak se bar ova liga odigrala bez nekih stresova.
julio
Raspisani lik

Post by julio »

tragedija bi bila kada se prva liga ne bi popunila sa 2 najbolje ekipe 1B lige
čak bi se i složio sa hećimom da bi bilo u redu kada bi se 1liga proširila na 12 klubova
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

julio wrote: 21 Apr 2021, 15:39 tragedija bi bila kada se prva liga ne bi popunila sa 2 najbolje ekipe 1B lige
čak bi se i složio sa hećimom da bi bilo u redu kada bi se 1liga proširila na 12 klubova
U vašoj 1.b ligi je Kandit prvi, a vi ste drugi. Što se kuglanja tiče, bilo bi ok da Osijek udje, ali niste zaslužili 1. A ligu jer si ti odveo Osijek u nižu ligu, pljuvo po savezu i svima po kojima si stigao, a sad ti samo cipele ostale vani koliko se ulizuješ i moljakaš kao dijete da udješ u 1 ligu. U redu bi bilo da ostanu moji Ličani i Novska, a ti se i dalje kuglaj po 1.b ligi i čekaj bolje dane. Moji će se nagodinu ekspresno vratit jači nego ikad.
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Ako ćete kao pojačanja uzimati igrače od 65 godina kao što ste to do sada radili i time čak smanjivali prosjek godina ekipe, teško da ćete se ikada vratiti :D
majstor
Nevini

Post by majstor »

Glas razuma wrote: 21 Apr 2021, 18:18
julio wrote: 21 Apr 2021, 15:39 tragedija bi bila kada se prva liga ne bi popunila sa 2 najbolje ekipe 1B lige
U vašoj 1.b ligi je Kandit prvi, a vi ste drugi. Što se kuglanja tiče, bilo bi ok da Osijek udje, ali niste zaslužili 1. A ligu jer si ti odveo Osijek u nižu ligu, pljuvo po savezu i svima po kojima si stigao, a sad ti samo cipele ostale vani koliko se ulizuješ i moljakaš kao dijete da udješ u 1 ligu. U redu bi bilo da ostanu moji Ličani i Novska, a ti se i dalje kuglaj po 1.b ligi i čekaj bolje dane. Moji će se nagodinu ekspresno vratit jači nego ikad.
A tvoji ličani su baš zaslužili ostati u prvoj ligi.
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Može se proširiti na 12 klubova ali tek od sezone 22/23. Uz napomenu da bi onda takvu odluku trebalo donijeti do 30.06.2021.
Luko Del Ponte
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

kobajozg246 wrote: 22 Apr 2021, 01:46 Ako ćete kao pojačanja uzimati igrače od 65 godina kao što ste to do sada radili i time čak smanjivali prosjek godina ekipe, teško da ćete se ikada vratiti :D
Čut će se sve iduće sezone 😁
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

majstor wrote: 22 Apr 2021, 07:59
Glas razuma wrote: 21 Apr 2021, 18:18
A tvoji ličani su baš zaslužili ostati u prvoj ligi.
Ne kažem da smo zaslužili....ja sam i prije zagovarao da se cijelo prvenstvo prekine i iduću sezonu ispočetka. Ovako će uvijek biti nezadovoljnih. Ajde objasni nekoj ekipi koja možda, kažem možda, ima ambicije za 1.A ligu, trenutno je 3 na ljestvici za pola poena i ne može ići u kvalifikacije?! To nije fer i zato bi bilo najbolje da ostane kako je...ali tako neće biti jer će naš Dudo klimat glavom kako mu "šef" kaže. A ionako se nagodinu budemo prošetali 1.b ligom i vratili jači.
Post Reply