Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post by newform1 »

pravda i nepravda wrote: 12 Apr 2021, 07:22 Newform 1 sada si počeo opravdavati ono što si prvi put napisao. Zadarski suci isključivo sude u Zadru pa tako ne drži vodu da je nakon nekoliko mjeseci došao suditi na tu kuglanu i zaboravio kako se radi na kompjutoru. Pišeš da je Cezar mjerio vrijeme a ti nisi. Ti bi kao igrač (a pretpostavljam i da si sudac) trebao znati da igrač kada prijavi povredu prekid može trajati najduže 10 minuta. Također bi trebao znati i da se probnih 5 hitaca izvodi
ako je prekid trajao duže od 15 minuta. U tom slučaju probni hici se izvode u PUNE.
Ne pada mi na pamet bilo koga optuživati da nešto zna ili ne zna i to nije bio cilj mog posta. Napisao sam opasku o poznavanju automata generalno se pozivajući na Fizzin komentar (nisam ga citirao, mislio sam da ću biti dovoljno jasan), i da tu ne možemo samo tako generalizirati. Što se konkretnog slučaja u Zadru tiče, u pravu si za bacanje ponovnih probnih 5 hitaca u pune, ali mislim da sam se i dovoljno ogradio od te odluke rekavši da je trajalo po riječima Cezara, manje od 10 minuta (koliki je rok za ozljedu). Dakle, nije trebalo biti novih probnih jer je stanka trajala manje od 15 min, no opet ne ulazim u motive sudaca za tu odluku. Valjda znaju zašto su je donijeli, i ako su je već donijeli, zašto je nisu izveli na ispravan način. Tu je trebala biti ta ključna pomoć domaćina ili upravitelja da se to izvede po pravilima, ako se već izvodi. To što stalno sude na istoj kuglani ne znači da znaju odraditi sve ono što je predviđeno u programima. Možda su sudili 20 godina a da im se nije dogodio takav slučaj. Uostalom, kakva nam je sezona (sportska), mislim da se ne trebaju raditi slučajevi od nečega što nije tako bitno...
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post by el'bolanjo »

Čini mi se da kamera u Zadru samo hvata kadar sudaca, trebalo bi malo podići objektiv da možete i kuglanje gledati.
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

el'bolanjo wrote: 12 Apr 2021, 11:08 Čini mi se da kamera u Zadru samo hvata kadar sudaca, trebalo bi malo podići objektiv da možete i kuglanje gledati.
E sad bi ti da se još i na to troši vrijeme...
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Grma - Poštar 7-1 :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

cezar wrote: 17 Apr 2021, 09:38 Grma - Poštar 7-1 :lol: :lol: :lol:
Nije trajalo puno duže od uobičajenih 3 sata i 40 minuta...
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

Poštar kao petoplasirana ekipa ima najlošiji rezultat kao gost na kuglani grmoščice. A pogledajte zadnje setove igrača Poštara. Prosjek niti 133 čunja. I pitanje za voditelja lige. Grmoščica pričuvni termin ima četvrtkom na stazama 5 - 8 a zaostalu utakmicu igraju petkom. Zašto?
majstor
Nevini

Post by majstor »

pravda i nepravda wrote: 17 Apr 2021, 10:55 Poštar kao petoplasirana ekipa ima najlošiji rezultat kao gost na kuglani grmoščice. A pogledajte zadnje setove igrača Poštara. Prosjek niti 133 čunja. I pitanje za voditelja lige. Grmoščica pričuvni termin ima četvrtkom na stazama 5 - 8 a zaostalu utakmicu igraju petkom. Zašto?
A zašto bi ljudi išli četvrtkom do Zagreba ako mogu za manje troškova odraditi dvije utakmice u dva dana, pogotovo ako neki od njih rade pa su u petak morali biti na poslu?
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

majstor wrote: 17 Apr 2021, 11:28
pravda i nepravda wrote: 17 Apr 2021, 10:55 Poštar kao petoplasirana ekipa ima najlošiji rezultat kao gost na kuglani grmoščice. A pogledajte zadnje setove igrača Poštara. Prosjek niti 133 čunja. I pitanje za voditelja lige. Grmoščica pričuvni termin ima četvrtkom na stazama 5 - 8 a zaostalu utakmicu igraju petkom. Zašto?
A zašto bi ljudi išli četvrtkom do Zagreba ako mogu za manje troškova odraditi dvije utakmice u dva dana, pogotovo ako neki od njih rade pa su u petak morali biti na poslu?
Ako su u petak morali biti na poslu kako su onda u petak mogli na vrijeme krenuti u Zagreb da stignu na utakmicu. I pogledaj malo u Pravilnik i Propozicije do koliko sati moraju završiti utakmice prve lige.
Hec007
Tek protipkao

Post by Hec007 »

Ova cijela sezona je bila teška i čudna,ali nekako smo je uspjeli završiti barem mi u prvoj ligi. Puštanja osobno mislim da nije bilo jer ne mogu se oteti dojma da je Ljubo išao na Galju rastavio bi ga na proste faktore,i onda bi mladi iz Grme drugačije igrali. A ovaj kvar što je bio uopće mi nije jasno imaju 8 staza i pauza bude sat vremena,ostavit ću to N.F. neka sam analizira.... Moje mišljenje najbolje bi bilo da nitko ne ispadne ali neka vodeće ekipe iz 1.B liga uđu u prvu ligu i iduće sezone liga 12. Jer 18 kola je premalo za najbolje klubove lijepe naše. Pozdrav svima i čestitke nagrađenima!
krcko
Zna gdje su sva slova

Post by krcko »

Da, čudna sezona i još se ne nazire kraj. Rezultati s uključenim ...tko je prvi tko ispada... su objavljeni pa je ova polemika suvišna no dozvoljavam si izraziti svoje mišljenje.
S polazišta KK Novska, razmišljanje je očekivano i vrlo egoistično (po meni) i kao takvo nije do sada iskazivano bar na ovom forumu (unaprijed se ispričavam ako nisam u pravu).
Pitam da li bi (već sada) provođenje proizvoljnih rješenja mimo donešenih odluka bilo korektno obzirom na planove HKS (A, B, C ,D ).Tu je uložen bitan organizacijski trud ali i zbog klubova iz III i Ii stupnja natjecanja koji su isto kao i klubovi iz prve lige uložili i financijski i organizacijski napor na opstojnosti svojih klubova i HKS-a....bez obzira tko o ovome što mislio...
Ako je već zahtjev za promjenama onda je rezon tražiti poništavanje lige 20/21, jer bi se za to moglo naći argumenata , a ne proširivanje lige koje se znamo kako radi.
Post Reply