Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
zeko
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la zeko »

Ionak od tih prvenstava nitko nema koristi, samo suci i ovi bjeloglavi supovi iz NBC-a, zaštićena vrsta kojoj ni korona nemre niš. Zašparali bute lovu, sexali prek vikenda (ko može), cure i žene će peglati kartice svojih naivnih dečkića i glupih muževa, pijanci uveseliti vlasnike kafića, žene vas neće moći varati jer ostajete doma i tak dalje...... pronađite se

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Pitanje za našu sudačku elitu (međunarodne suce): Da li na utakmicama Lige prvaka je obvezatno nanošenje maziva na čunjsko postolje prije prvog i trećeg bloka ako se igra na četverostaznoj kuglani. Naime, gledao sam snimku utakmice između KK "Neumarkt" i KK "Mertojak" i nisam vidio da
se vrši nanošenje maziva prije trećeg (zadnji) bloka. Je li moguće da smo mi iznimka od NBC i po ovom pitanju.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

pravda i nepravda je napisao/la:
23 ožu 2020, 13:40
Pitanje za našu sudačku elitu (međunarodne suce): Da li na utakmicama Lige prvaka je obvezatno nanošenje maziva na čunjsko postolje prije prvog i trećeg bloka ako se igra na četverostaznoj kuglani. Naime, gledao sam snimku utakmice između KK "Neumarkt" i KK "Mertojak" i nisam vidio da
se vrši nanošenje maziva prije trećeg (zadnji) bloka. Je li moguće da smo mi iznimka od NBC i po ovom pitanju.
Samo prije prvog bloka, neovisno o broju staza...

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Nikola, hvala na brzom odgovoru. A sada ako možeš da nam objasniš zašto je kod nas u RH različito. Je smo li pametniji ili gluplji od ostalih jer isti očigledno nismo. Hvala unaprijed na odgovoru.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Gle, u pravilniku lige prvaka pise da se vrsi mazanje krizista jednom prije utakmice. Za sva ostala natjecanja 240 hitaca prema Sportakom pravilniku. Nismo posebni nego je tako stavljeno odavno u pravilnik i stoji vec godinama. Na nekim kuglanama mi se cini da samo simuliraju da se sprica, a na nekima rade poplavu dolje. Ja ne bih imao nista protiv da se to obavi jednom prije pocetka, ali kako treba - niti previse, niti nimalo.

Odgovorite