3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
Odgovorite
Krunoslav
Forumsko piskaralo

3. liga sjever

Post Postao/la Krunoslav » 21 ruj 2010, 09:10

Evo nove teme za ŠALABAJZER-a.
Zadnja izmjena: Krunoslav, dana/u 22 ruj 2010, 09:03, ukupno mijenjano 1 put.

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la ŠALABAJZER » 21 ruj 2010, 11:16

jjeeeeeeeeeeeeeeeeee..... bravoooo.. i za početak pitanje?? kakve je ekipa zaboka za ovu sezonu.. i kaj mislite koje tri ekipe konkuriraju za prva tri mjesta s obzirom da liga u zadnjih 10 godina nije bila jača i izjednačenija..

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 21 ruj 2010, 11:24

mislim da je samo Sedlar(tata) novi kod Zaboka!

pinta
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la pinta » 21 ruj 2010, 12:25

Dobra tema barem za sjever Hrvatske. Iako nisam igrač treče lige, ponekad ću komentirati.
Evo mog viđenja:
Za prvo mjesto će se boriti:
MIV: (moj prvi favorit , ako ne i jedini), dečki se trebaju uozbiljiti i nikoga podcijeniti kao prošle godine.
Željezničar Vž: Ako će Bajer biti fit, uz dva pojačanja iz Elektre (Kolednjak i Večerić) jako jaka i respektabilna ekipa.
Dubravčan: Dolaskom Misera i Žinića dobili su širinu i kvalitetu plus koju prošle godine nisu imali.
To bi po meni bio uži krug favorita. Vrlo neugodne ekipe bit će Cesta i Željezničar Čk II, mogu svakog dobiti, ali i izgubiti. Mislim da su ostale ekipe nešto slabije od ovih gore 5 spomenutih.
Svima želim puno uspjeha, a ciljnu crtu neka presijeće najbolji i najspremniji. :P

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 21 ruj 2010, 12:56

MIV i Dubravčan su čini mi se najambiciozniji...

Za Varaždince ne znam kakva im je situacija, al kod ovih doljanci se nikad ne zna tko bude gde na fušu švasal (ili u inozemstvo na posel otišel), dal bude tko imal kolinje, kalampera za pobrati, kolko bu Miser jafkal zbog povreda, dal bu pevač jutarnji ili fčerašnji i slično...tak da nije garancija da budu se uvijek za svaku tekmu skupili u najjačoj postavi...
Ali bilo bi mi drago za njih da odigraju jednu pravu sezonu i konačno osvoje nekaj...

Željezničar VŽ vidim radi na podmlatku (Večerić) :lol: :lol:

A Željo ČK ne bude sigurno konkuriral za vrh...prestali su s kuglanjem Mesarić i Košak, Štrukelj na faxu u OS pa isto ne bude igral...
Unatoč tome i dalje budu najmlađa ekipa...čak još i više nego do sada jer u sastav redovito upadaju 14 godišnji Matija Vikert i Zvonimir Turk koji budu varirali 450-520...
Po cifri bi trebal Nikola Turk potegnut na 540 prosjek...a uz njega Zvonimir Žinić, Zrinko Maček i nadam se Gox da budu držali nekih 525-530...
Samo po potrebi uslijed spriječenosti i eventualnih ozljeda budu uskakali veterani...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 21 ruj 2010, 14:32

ZrntscheZ je napisao/la:MIV i Dubravčan su čini mi se najambiciozniji...

Za Varaždince ne znam kakva im je situacija, al kod ovih doljanci se nikad ne zna tko bude gde na fušu švasal (ili u inozemstvo na posel otišel), dal bude tko imal kolinje, kalampera za pobrati, kolko bu Miser jafkal zbog povreda, dal bu pevač jutarnji ili fčerašnji i slično...tak da nije garancija da budu se uvijek za svaku tekmu skupili u najjačoj postavi...
Ali bilo bi mi drago za njih da odigraju jednu pravu sezonu i konačno osvoje nekaj...

Željezničar VŽ vidim radi na podmlatku (Večerić) :lol: :lol:

A Željo ČK ne bude sigurno konkuriral za vrh...prestali su s kuglanjem Mesarić i Košak, Štrukelj na faxu u OS pa isto ne bude igral...Unatoč tome i dalje budu najmlađa ekipa...čak još i više nego do sada jer u sastav redovito upadaju 14 godišnji Matija Vikert i Zvonimir Turk koji budu varirali 450-520...
Po cifri bi trebal Nikola Turk potegnut na 540 prosjek...a uz njega Zvonimir Žinić, Zrinko Maček i nadam se Gox da budu držali nekih 525-530...
Samo po potrebi uslijed spriječenosti i eventualnih ozljeda budu uskakali veterani...
Ako ima volju za kuglanjem, uvjek se može dogovorit s nekim OS klubom da tamo trenira.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 21 ruj 2010, 14:46

teško je držat divljeg adolescenta na uzdi jednom kad otiđe 300km od kuće...
znam da bi se moglo dogovoriti, ali bi onda trebal i odgovorno redovito dolaziti kad bi ga već staza čekala...a nije baš tak pouzdan čovjek od riječi, tak da...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 21 ruj 2010, 15:23

kolko vidim .. zaživjela je tema.. . baš mi je drago.. a VARTEKS?? ZANATLIJA? ELEKTRA KRIŽEVCI?? po meni su autsajderi samo ivančica / s tim da će ih na želji biti skoro nemoguće pobijediti / .. i prosvjetar... a ostalih deset mogu pobijediti svako svakog i doma i vani.. dakle MIV I ŽELJO ODSKAČU.. A ZA TREĆE MJESTO FAJT DUBROVČANA, ZANATLIJE,CESTE VARTEKSA ELEKTRE ... A ŽELJO kc ?? O NJIMA NEZNAM NIŠTA OSIM DA SU BIVŠI DRUGOLIGAŠI.. ONI NISU U BORBI ZA VRH?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 22 ruj 2010, 07:51

Željo KC se osipal...otišli Miser (Dubravčan) te Prepelić i Sirovec u Koprivnicu...
Zanatlija bude mogla svakog pobjediti bilo doma ili vani, ali teško može u kontinuitetu držati visoki nivo...malo su nerealni glede svojih mogućnosti (po kuglani se hvale kak na treningu više ni ne mogu ispod 550, a onda dan-dva kasnije na prijateljskoj imaju 467-478-489 i slično)
Odnosi u tom klubu nikad nisu bili baš na razini...stalno su tu neke struje i kontra struje...uvijek netko uvređeni...tak, 3.-5.mjesto vjerojatno

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 24 ruj 2010, 11:36

box.. nastupaš danas .. u svom dvorištu???

Odgovorite