Bowling oprema

Što koristimo i gdje to možemo nabaviti
Post Reply
BOWLER-HR
Tek protipkao

Bowling oprema

Post by BOWLER-HR »

Molim sve zainteresirane za jednodnevan izlet na bowling u Sloveniju da se obrate ne mail bowling-hr@net.hr ili na mob 098/94-95-548 .Kako uskoro očekujemo prve staze voljni smo vam prezentirati ovaj sport te da ga sami osjetite i odlučite se primit posla.

Što se tiče bowling opreme za početak vam ne treba ništa da ne ulazite u nepotrebne troškove dok ne osjetite što je to.
Inače svaka kuglana ima svoje kugle i na raspolaganju su svima al ako želite igrati rotaciju za to su vam potrebne malo modernije i skuplje kugle koje koštaju polovne od 300 kn -500 kn a nove od 600 - 1700 kn.Cipele se također mogu iznajmiti po cijeni od 8 kn ili kupiti od 300-1000 KN.Torbe koštaju od 300 -1500 kn.
Znači za početak vam ne treba ništa već da naučite prve koraki i počmete guštati u ovom sportu kao i ostatak svijeta.
Za sve ostale upite obratite se na bowling-hr@net.hr.

Vidimo se... bowler-hr
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Re: Bowling oprema

Post by zorislaw »

pa to je neki vrlo jednostavan sport
zdalp
Tek protipkao

Post by zdalp »

Dali mi netko može odgovoriti koliko odprilike košaju komplet 2 (dvije) staze sa opremom na postojećem prostoru,za bowling naravno.
sasa
Forumsko piskaralo

Post by sasa »

zdalp wrote:Dali mi netko može odgovoriti koliko odprilike košaju komplet 2 (dvije) staze sa opremom na postojećem prostoru,za bowling naravno.
između 40 i 60 tisuća eura, ovisno je li rabljeno ili novo...
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

sasa wrote:
zdalp wrote:Dali mi netko može odgovoriti koliko odprilike košaju komplet 2 (dvije) staze sa opremom na postojećem prostoru,za bowling naravno.
Pa to je duplo skuplje od klasične kuglane :o
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Krunoslav wrote:
sasa wrote:
Pa to je duplo skuplje od klasične kuglane :o
Vjerovatno zato se bowling kuglane rade sa 12+ staza. Sve ostalo je neisplativo...Koliko sam shvatio zbog drugačije tehnologije postavljanja čunjeva i sl. (nema špage)....
Luko Del Ponte
Post Reply